телефон
+7(727) 2-55-83-05
Алматы
Сейфуллин даңғылы, 597
E-mail
аlmaty.daryny@mail.ru
Jeke kabinet
«АЛМАТЫ ДАРЫНЫ»
» » Республикалық әл-Фараби ғылыми жоба конкурсының қалалық кезеңінің қорытындысы

Республикалық әл-Фараби ғылыми жоба конкурсының қалалық кезеңінің қорытындысы

Республикалық әл-Фараби ғылыми жоба конкурсының қалалық кезеңінің қорытындысы туралы ақпарат

«Алматы дарыны» дарынды балалар мен талантты жастарды анықтау және қолдау жөніндегі орталығында ұлы ғалым-энциклопедист Әбу Насыр      әл-Фарабидің 1150 жылдығын мерекелеу аясында  2020 жылдың 11-ші қазан  күні қашықтықтан республикалық конкурстың қалалық кезеңі өткізілді. 

Конкурстың мақсаты: дарынды балаларды анықтау, дамыту және қолдау, балалар мен жасөспірімдердің ғылыми-зерттеу қызметіне қызығушылығын арттыру.

Конкурсқа жалпы білім беру ұйымдарының 8-11 сынып оқушылары, ТжКББ ұйымдарының 1,2 курс студенттері қатысты. 94 қатысушының өтініші қабылданды. Қалалық әл-Фараби конкурсы ережеге сәйкес 7 секция бойынша өткізілді. Әділқазылардың шешімі бойынша жүлделі орын алған жеңімпаздар мен жүлдегерлердің тізімі төменде көрсетілген:


Информация об итогах городского этапа республиканского конкурса научных проектов аль-Фараби


Центр по выявлению и поддержке одаренных детей и талантливой молодежи "Алматы дарыны" в рамках празднования 1150-летия великого ученого-энциклопедиста Абу Насра аль-Фараби 11 октября 2020 года провели городской этап дистанционного республиканского конкурса.

Цель конкурса: выявление, развитие и поддержка одаренных детей, повышение интереса детей и подростков к научно-исследовательской деятельности.

В конкурсе приняли участие учащиеся 8-11 классов общеобразовательных организаций, студенты 1,2 курсов организаций ТиПО.

Приняты заявки 94 участников. Городской конкурс Аль-Фараби проводился в соответствии с положением по 7 секциям. Список победителей и призеров, занявших призовые места по решению жюри, представлен ниже:


Жоба авторының 

аты-жөні

Білім беру мекемелерінің атауы

Сыныбы

Секциясы

Жүлделі орны

Жетекші-мұғалімнің          аты-жөні

1

Елетай Расул

№12 МГ

10

Математика

І

Сержан Тоқтасын

2

Сабитова Дана

№86 МГ

10

Математика

ІІ

Каракбаева Б.У.

3

Ермек Ерасыл

№12 МГ

9

Математика

ІІІ

Оразбаева Г.Т.

4

Ясмин Алия

№57 ЖББМ

9

Математика

ІІІ

Дуйсенова С.А.

5

Мейрханова Алма

№12 МГ

10

Математика

ІІІ

Байтасова Л.С.

6

Келденұлы Даниял

№86 МГ

9

Математика

грамота

Бейсембаева Б.А

7

Науханбек Нұргүл

№86 МГ

8

Математика

грамота

Мухай Бибинур

8

Сақтаған Саида

№86 МГ

8

Математика

грамота

Мурзалимова А.Б

9

Айтбай Фатима

№39 МЛ

10

Математика

грамота

Сейтова К.А

10

Барлыбай Аяжан

№176 Г

9

Математика

грамота

Абдильданова С.М

11

Архиреев Никита

№ 132 Г

11

Физика

І

Таженова А.Б

12

Дьяченко Владимир

АГКЭиЭТ


2 курс

Физика

ІІ

Кайчибеква А.Т

13

Айдын Айсұлтан

№175 МГ

10

Физика

ІІІ

Анарбекоа А.У

14

Саданова Дана

№175 МГ

10

Физика

ІІІ

Анарбекоа А

15

Мухаш Алихан

№39 МЛ

10

Физика

ІІІ

Рысмендиева Г.С

16

Сатыбалды Куралай

№ 132 Г

11

Физика

ІІІ

Таженова А.Б

17

Абдусаттар Ерсұлтан

№67 ЖББМ

8

Физика

грамота

Қали Алтын

18

Абдижапбаров Нұрдаулет

№126 МЛ

11

Физика

грамота

Майланова М.С

19

Кадиркулова Меруерт

АТЭК колледж

1 курс

Физика

грамота

Әптайжанова М.Б.

20

Ахматжанова Милана

АТЭК колледж

1 курс

Физика

грамота

Әптайжанова М.Б.

21

Молдабеков Марлен

№123 МГ

10

Информатика

І 

Жадыраева М.Е

Макашев Е.П

22

Амангелді Алтынай

№36 Г

8

Информатика

ІІ

Туманшиева Н.К

23

Жандосқызы Айзере

№86 МГ

11

Информатика

ІІІ 

Дәкенов Н.Д

24

Муханбет Аяулым

№148 МГ

11

Информатика

ІІІ 

Сулейменова Ш.Н

25

Төлетай Нұрасыл

№138 Г

9

Информатика

ІІІ 

Чаикова А Б,

26

Найзабаева Сымбат

№36 Г

11

Информатика

грамота

Бейсенбекова А. К.

27

Адилхан Алмат

№126 МЛ

11

Жер және ғарыш туралы ғылымдар

І 

Курманов Е.

Саурбаева А.

28

Мырзамурат Айым

№92 МЛ

10

Жер және ғарыш туралы ғылымдар

ІI 

Рсалиева А. А.

29

Туранов Арсен

№176 МГ

9

Жер және ғарыш туралы ғылымдар

ІІI

Серік М. А.

30

Нұрдаш Диана

Алматы Полиграфия Колледжі

1 курс

Жер және ғарыш туралы ғылымдар

ІІI 

Абдуллаева Г.М

31

Келгенбаев Бекзат

№39 Л

11

Жер және ғарыш туралы ғылымдар

ІІІ 

Кулшигашов.К.А.

32

Құлмұратова Альбина

№39 Л

8

Жер және ғарыш туралы ғылымдар

ІІІ

                                                                    Алиева А

33

Муханова Айғаным

№148 МГ

8

Жер және ғарыш туралы ғылымдар

грамота

Ниязбекова А.К.

34


Абдашим Маржан

АБК

1 курс

Жер және ғарыш туралы ғылымдар

грамота

Садыкова Б.Б.

35

Сапарқұл Аяулым

№165ММЛ

11

Жер және ғарыш туралы ғылымдар

грамота

Казановская Т.Л.

36

Бегалы Алуа

Лицей №134

11

Химия

І 

Курбатова н.В.

37

Манапова Камалия

№126 МЛ

11

Химия

І 

Касабаева Н.М. Азимбаева Г.Е.

38

Байғонақ Диас

АКПТТ

2 курс

Химия

ІІ 

Шәрі Ф.Е.

39

Зейнел Мағжан

№139 МГ

9

Химия

ІІ 

Кенжегуль К.

40

Алиаскарова Ажар

№186 ЖББМ

10

Химия

ІІІ 

Мурал Б.

41

Ембергенова Динара

№126 МЛ

11

Химия

ІІІ 

Баимбетов Б.Н

42

Жандилдаева

Аяулым

№142  ЖББМ

10

Химия

ІІІ 

Кайрханова Г.К

43

Фёдоров  Тимур

№142 ЖББМ

8

Химия

ІІІ 

Мусатай Е.

44

Құдайқұлова Назерке

№142 ЖББМ

9

Химия

ІІІ 

Мусатай Е.

45

Мыльникова Дарья

№120 Г

10

Химия

грамота

Айтбеков Р.Н

46

Джумабай Алуа

№202 МГ

10

Химия

грамота

Ильясова Ж.У

47

Шабен Асел

№200 МГ

9

Биология

І 

Бершова Т.Т

Омарова Ұ.Т.

48

Коробова Светлана

№134 Л

11

Биология

ІI 

Курбатова Н.В

49

Ергалиев Аслан

№120 МГ

10

Биология

ІІI 

Айтбеков Р.Н

50

Жуманияз Арайлым

№2 АГГПК

2 курс

Биология

ІІI 

Болатбекова К.С

51

Нумалов Юрий

№120 МГ

9

Биология

ІІI 

Айтбеков Р.Н

52

Шакир Асылзат

№ 141 ЖББМ

9

Биология

ІІI 

Каинбаева Б

53

Жанасбаева Айдана

№175 Г

8

Биология

ІІI 

Жумабаева С

54

Ахмади Алина

ЛК при Каз УМОиМЯ

1 курс

Биология

грамота

Айтбеков Р.Н

55

Самойленко Дарья

МАБК

1 курс

Биология

грамота

Айтбеков Р.Н

56

Шабаева Элина

№34 Г

10

Биология

грамота

Бершова Т.Т

57

Пильская Мария

№ 134 Л

11

Қоршаған ортаны және адам денсаулығын қорғау

І 

Курбатова Б.Н

58

Кобжанова Аружан

№126 МЛ

10

Қоршаған ортаны және адам денсаулығын қорғау

ІI 

Касабаева Н.М.

Акимбаева Н.О.

59

Қайсарұлы  Ернұр

№12 МГ

10

Қоршаған ортаны және адам денсаулығын қорғау

ІІI 

Науанова Г.А

60

Ермекқызы Ажар

№126 МЛ

11

Қоршаған ортаны және адам денсаулығын қорғау

ІІI 

Нажипқызы М

61

Туребекова Томирис

№120 МГ

11

Қоршаған ортаны және адам денсаулығын қорғау

ІІІ 

Айтбеков Р.Н

62

Кайназарова Айдана

№ 132 Л

11

Қоршаған ортаны және адам денсаулығын қорғау

ІІІ 

Жуматова Ф.Я

63

Аймбетов Мирас

№12 МГ

10

Қоршаған ортаны және адам денсаулығын қорғау

грамота

Мұрат. М.

64

Алманиязова Арина

№120 МГ

9

Қоршаған ортаны және адам денсаулығын қорғау

грамота

Айтбеков Р.Н

65

Төлеуханова Фатима

№12 МГ

8

Қоршаған ортаны және адам денсаулығын қорғау

грамота

Абдилдаева Ш.А



Әділқазылардың шешімі бойынша 14 оқушы іріктеліп республикалық кезеңге жолдама алды.

По решению жюри было отобрано 14 учащихся и были направлены на республиканский этап.

Жоба авторының аты-жөні

Білім беру мекемелерінің атауы

Сыныбы

Секциясы

Жүлделі орны

Жетекші-мұғалімнің          аты-жөні

1

Молдабеков Марлен

№123 мектеп- гимназия

10

Информатика

І 

Жадраева М.Е.

Макашев Е.П.

2

Амангелді Алтынай

№36 гимназия

8

Информатика

ІІ

Туманшиева Н.К. 

3

Елетай Расул

№12  мамандандырылған гимназия

10

Математика

І 

Тоқтасын С.

Кангужин Б.Е.

4

Сабитова Дана

№86 мектеп- гимназия

10

Математика

ІІ

Каракбаева Б.У.

5

Архиреев Никита

№132 гимназия

11

Физика

І 

Таженова А.Б.

6

Дьяченко Владимир

АМЭжЭТК

ІІ курс

Физика

ІІ

Кайчибекова А.Т.

7

Мырзамурат Айым

№92 мамандандырылған лицей

10

Жер және ғарыш туралы ғылымдар

ІІ

Рсалиева А.А.

8

Адилхан Алмат

126 мамандандырылған лицей

11

Жер және ғарыш туралы ғылымдар

І

Құрманов Ерғали

Саурбаева А.Р.

9

Шабен Асыл

№200 мектеп-гимназия

9

Биология

І

Омарова Ұ.Т.

Бершова Т.Т

10

Коробова Светлана

№134 лицей

11

Биология

ІІ

Курбатова Н.В.

Мухитдинов Н.М.

11

Бегалы Алуа

№134 лицей

11

Химия

І

Курбатова Н.В.

Корулькин Д.Ю.

12

Манапова Камилия

№126 мамандандырылған лицей

11

Химия

І

Азимбаева Г.Е.

Касабаева Н.М.

13

Пильская Мария

№134 лицей

11

Қоршаған ортаны және адам денсаулығын қорғау

І

Курбатова Н.В.

Музычкина Р.А.

14

Кобжанова Аружан

№126 мамандандырылған лицей

11

Қоршаған ортаны және адам денсаулығын қорғау

ІІ

Касабаева Н.М.

Акимбаева Н.О.










18-11-2020, 09:08 / Ақпарат / Байқаулар- Конкурсы

Пікірлеу

  • Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

up