телефон
+7(727) 2-55-83-05
Алматы
Сейфуллин даңғылы, 597
E-mail
аlmaty.daryny@mail.ru
Jeke kabinet
«АЛМАТЫ ДАРЫНЫ»
» » Қалалық «Үздік мектеп кітапханашысы» байқауының қорытындысы

Қалалық «Үздік мектеп кітапханашысы» байқауының қорытындысы

Қалалық «Үздік мектеп кітапханашысы» байқауының қорытындысы.

  Білім беру мекемелері кітапханашыларының жұмысындағы тиімді және инновациялық тәжірибені тарату, кітапхана қызметінің беделін арттыру,   үздік кітапханашылырды анықтау және  қолдау мақсатында Алматы қаласы білім Басқармасы «Алматы дарыны» дарынды балалар мен талантты жастарды анықтау және қолдау орталығы», инновация-педагогикалық технологиялар бөлімі ағымдағы жылдың 15 ақпанында «Үздік мектеп кітапханашысы» байқауын өткізді. Аталған іс-шара орталықтың 2021 жылдық жұмыс жоспарына сәйкес ұйымдастырылды. 

Конкурстың міндеттері:

●   жалпы білім беру мекемелерінің ең белсенді, шығармашыл, табысты кітапханашыларын анықтау;

● мектеп кітапханашыларының кәсіби шеберлік деңгейін арттыру;

● білім беру үдерісін ақпараттық қамтамасыз етуде, оқушылардың рухани-адамгершілік, патриоттық тәрбиесі мен дамуында жалпы білім беру мекемелері кітапханаларының қызмет сапасын арттыру;

● мектеп кітапхана ісі, балалар мен жасөспірімдер кітап оқуы мәселелеріне көпшілікті тарту;

● мектеп кітапханалары қызметкерлерінің кәсіби қарым-қатынасын кеңейтуқоғамдастық шеңберінде табысты тәжірибе алмасуға белсенді және шығармашыл кітапханашыларды тартуға бағытталған.

«Үздік мектеп кітапханашысы» байқауының қалалық кезеңіне, аудандық іріктеу кезеңінен өткен 23 маман қатысты.

Қазылар алқасының екі күндік жұмысы нәтижесінде байқау жеңімпаздары мен жүлдегерлері «Алматы дарыны» дарынды балалар мен талантты жастарды анықтау және қолдау орталығының І, ІІ, ІІІ дәрежелі дипломдарымен марапатталды. 

Марапат иегерлері:

№ 

Жеңімпаздың аты-жөні

Мектебі

Жалпы баллы

Орны

1

Каримова Толкынай

 Муратовна 

ШГ №148

114

І

2

Калиева Карлыгаш Куандыковна

ШЛ №131

111

ІІ

3

Кенжебаева Марта Койлыбаевна

ОШ № 29

110

ІІ

4

Еламашева  Улжан     Сейделхановна

Г №168

108

ІІ

5

Мамашаева Акис Сакеновна

ОШ №37

104

ІІІ

6

Шарипова Гульшат Сабыровна

ОШ №93

101

ІІІ

7

Рахимбердиева Римма Сакеновна

ОШ №109 

86

ІІІ

8

Емельянова Людмила Михаиловна

ОШ № 76

86

ІІІ

9

Ашимова Асиям Реймжановна

ОШ №26

83

ІІІ

10

Ергибаева Жанна Хасановна

Г №132

79

Номинация «Креативный взгляд»

11

Шынгозова Жанар Жунисовна

ШЛ № 146 

79

Номинация «Лучшая самопрезентация»





























Информация по итогам проведения конкурса

«Лучший школьный библиотекарь».


15 февраля текущего года в целях выявления, поддержки, популяризации результативного опыта работы школьных библиотекарей,  повышения престижа библиотечной профессии, впервые,  «Центр по выявлению и поддержке одаренных детей и талантливой молодежи «Алматы дарыны» Управления образования города Алматы, отдел инновационно-педагогических технологий согласно плана работы на 2021 год, провел конкурс «Лучший школьный библиотекарь».

Задачи Конкурса:

● выявление наиболее инициативных, творческих, успешных школьных  библиотекарей общеобразовательных учреждений; 

● повышение уровня профессионального мастерства школьных библиотекарей; 

● повышение качества деятельности библиотек общеобразовательных учреждений в информационном обеспечении образовательного процесса, в духовно- нравственном, патриотическом воспитании и развитии школьников; 

● привлечение широкой общественности к проблемам школьного библиотечного дела, детского и юношеского чтения;

● направлен на расширение профессионального общения работников школьных библиотек, обмен успешным опытом внутри профессионального сообщества. 

В городском Конкурсе «Лучший школьный библиотекарь» приняли участие 23 лучших библиотекаря, прошедших отборочный районный тур.

В результате двухдневной работы жюри, победители и призеры Конкурса были награждены дипломами І, ІІ, ІІІ степени «Центра   по выявлению и поддержке одаренных детей и талантливой молодежи «Алматы дарыны».

Ими стали:


№ 

Ф.И.О.

Школа 

Общий балл

Место 

1

Каримова Толкынай

 Муратовна 

ШГ №148

114

І

2

Калиева Карлыгаш Куандыковна

ШЛ №131

111

ІІ

3

Кенжебаева Марта Койлыбаевна

ОШ № 29

110

ІІ

4

Еламашева  Улжан     Сейделхановна

Г №168

108

ІІ

5

Мамашаева Акис Сакеновна

ОШ №37

104

ІІІ

6

Шарипова Гульшат Сабыровна

ОШ №93

101

ІІІ

7

Рахимбердиева Римма Сакеновна

ОШ №109 

86

ІІІ

8

Емельянова Людмила Михаиловна

ОШ № 76

86

ІІІ

9

Ашимова Асиям Реймжановна

ОШ №26

83

ІІІ

10

Ергибаева Жанна Хасановна

Г №132

79

Номинация «Креативный взгляд»

11

Шынгозова Жанар Жунисовна

ШЛ № 146 

79

Номинация «Лучшая самопрезентация»


















16-02-2021, 17:26 / Ақпарат / Байқаулар- Конкурсы

Пікірлеу

  • Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

up