телефон
+7(727) 2-55-83-05
Алматы
Сейфуллин даңғылы, 597
E-mail
аlmaty.daryny@mail.ru
Jeke kabinet
«АЛМАТЫ ДАРЫНЫ»
» » » «Сүйікті қалам - Алматым» қалалық қашықтық байқауының қорытындысы

«Сүйікті қалам - Алматым» қалалық қашықтық байқауының қорытындысы

5-18 жас аралығындағы дарынды балалар мен талантты жастарға арналған «Сүйікті қалам - Алматым» қалалық қашықтық байқауының қорытындысы
          «Алматы дарыны» дарынды балалар мен талантты жастарды анықтау және қолдау жөніндегі орталығы» қала күніне орай 2020 жылы 14 қыркүйекте 5-18 жас аралығындағы дарынды балалар мен талантты жастарға арналған «Сүйікті қалам - Алматым» қалалық қашықтық байқауын өткізді.
Байқаудың мақсаты: Білім алушылардың өлкесіне деген сүйіспеншілікті арттыру, шығармашылық әрекетке тарту, дарынды балаларды анықтау және қолдау, олардың танымдық қызығушылықтарға ынталандыру.
           Байқау екі кезеңнен өтті: аудандық кезең – 10 қыркүйек 2020 ж  және қалалық кезең – 14 кыркүйек 2020 ж өткізілді.
1 номинация – сурет салу (5-12 жас аралығы)
2 номинация – презентация жасау (9-11 сынып арасында)
3 номинация – авторлық өлең орындау (5-11 сынып оқушылары және колледж студенттері).
           Қалалық кезеңге сұраныс хатты және аудандық кезеңнің қорытындысы 14 қыркүйекке дейін daryn_280220@mail.ru электронды поштасына жіберілді.       
          Байқауға барлығы 141 оқушы қатысты. Оның ішінде сурет салу номинациясы бойынша 95 жұмыс қабылданды. 5-12 жас аралығындағы балалардың жұмытарына төмендегідей орындар берілді:
5-7 жас айырмашылығы бойынша
І орын
  1. Мұхитқызы Әсем, Наурызбай ауданы, №201 мектеп-гимназия;
  2. Қойшыбай Ернұр, Бостандық ауданы, №81 мектеп-гимназия.
ІІ орын
  1. Мұхамади Бекжан, Алатау ауданы №152 мектеп-гимназия;
  2. Тілеубекқызы Інжу, Бостандық ауданы №146 мектеп-лицей.
ІІІ орын
  1. Таңат Әлинұр, Жетісу ауданы №177 ЖББМ;
  2. Аббаз Назым, Алатау ауданы №152 мектеп-гимназия;
  3. Абашев К., Түрксіб ауданы №85 ЖББМ.
8-10 жас айырмашылығы бойынша
І орын 
  1. Ордабаева Рената, Түрксіб ауданы №85 ЖББМ;
  2. Булатбек Рания, Түрксіб ауданы №195 ЖББМ.
ІІ орын
  1. Аблекан Бейнұр, Түрксіб ауданы №195 ЖББМ;
  2. Абай Баел, Алмалы ауданы №34 гимназия;
  3. Серікқали Эльдар, Түрксіб ауданы №84 ЖББМ.
ІІІ орын
  1. Олжабау Лаура, Алатау ауданы №160 ЖББМ;
  2. Серікқали Қайсар, Түрксіб ауданы №84 ЖББМ;
  3. Әшірбай Нұржалғас, Наурызбай ауданы №176 мектеп-гимназия.
11-12 жас айырмашылығы бойынша
І орын
  1. Султанбекова Адеми, Түрксіб ауданы №162 мектеп-гимназия;
  2. Несипбекова Аружан, Бостандық ауданы №199 мамандандырылған гимназия.
ІІ орын
  1. Абсалимова Сымбат, Наурызбай ауданы №157 ЖББМ;
  2. Петренко Екатерина, Алмалы ауданы №79 гимназия.
ІІІ орын
  1. Калиакбар Хадиша, Бостандық ауданы №145 ЖББМ;
  2. Амансугурова Лейла, Бостандық ауданы №199 мамандандырылған гимназия;
  3. Мухтар Алмат, Түрксіб ауданы №162 мектеп-гимназия.
         Бағалау критерий шартына сәйкес келмеуіне байланысты төмендегі шығармашылық жұмыстар конкурсқа қатыстырылмады:
  1. Волкова Надежда, №10, жасы сәйкес емес;
  2. Маврина Татьяна, №190, жасы сәйкес емес;
  3. Нам Марина, №199, жасы сәйкес емес;
  4. Югай Марина, №199, жасы сәкес емес;
  5. Ясковский Святослав, №199, жасы сәйкес емес;
  6. Медетбек Үміт, №157, жасы сәйкес емес;
  7. Курдаева Сальвина, №192, жасы сәйкес емес;
  8. Устименко Анна, №192, жасы сәйкес емес;
  9. Еркін Ернұр, №198, тақырыпқа сай емес;
  10. Мұхтар Рахман, №198, тақырыпқа сай емес;
  11. Жұмаш Мөлдір, №198, тақырыпқа сай емес.
          Презентация номинациясы бойынша  22 жұмыс қабылданды. 9-11 сынып аралығындағы оқушылардың шығармашылық жұмыстарына төмендегідей орындар берілді:
I орын:
  • Доронкина Алиса №48 МЛ, 9 сынып
II орын: 
  1. Василова Дияра №101 МГ, 16 жас
  2. Крупская Екатерина – №134 МЛ, 9 сынып 
III орын:
  1. Нұрахмет Жанель №164 ЖББМ, 16 жас
  2. Акимова Набира №39 МЛ, 9 сынып
  3. Темешева Дарига №54 МГ, 9 сынып
  4. Тұрсын Нұрболат №174 МГ, 14 жас
  5. Закирьянова Сарра, Ананьева Лия №21 МГ, 11 сынып
           Бағалау критерий шартына сәйкес келмеуіне байланысты төмендегі шығармашылық жұмыстар конкурсқа қатыстырылмады:
  1. Нұртай Сәт №185 ЖББМ, 11 сынып (плагиат, презентация интернеттен алынған) 
  2. Динистанова Саяна №131 МЛ, 15 жас (плагиат, презентация интернеттен алынған) 
  3. Дәулетханова Аружан №149 ЖББМ, 10 сынып (видео форматпен жолданған)
  4. Нуркенова Адия №146 МЛ, 5 сынып (видео форматпен жолданған)
  5. Коллективная работа №83 МГ, 11 жас (видео форматпен жолдаған)
  6. Коллективная работа №83 МГ, 7 жас (видео форматпен жолданған)
  7. Плеханов Михаил №85 ЖББМ, 5 сынып (видео форматпен жолданған)
  8. Қанатұлы Дәулен №177 ЖББМ, 11 жас (жас ерекшелігі сәйкес келмейді)
  9. Альтергот Ангелина №52 ЖББМ, 11 жас (жас ерекшелігі сәйкес келмейді)
  10.  Болат Аружан №180 ЖББМ, 6 сынып (жас ерекшелігі сәйкес келмейді)
            Авторлық өлең номинациясы бойынша 24 жұмыс, оның ішінде ережеге сәйкес келмейтін 2 жұмыс қарастырылмады.
           Осы   номинацияны әділқазылар алқасы іріктеуден өткізіп, оқушылардың шығармашылық жұмыстарына төмендегідей орындар белгіледі:
І орын
  1. Кейкі Аянәлі – Наурызбай ауданы, №176 мектеп-гимназия, 6 – сынып оқушысы.      
          ІІ орын
  1. Жұматай Тоғжан  Дәулетқызы – Түрксіб ауданы, №198 ЖББМ, 6 - сынып оқушысы.
  2. Бексұлтан Дарын – Жетісу ауданы, №108 ЖББМ,10 - сынып оқушысы
    ІІІ орын
  1. Думан Диас – Алмалы ауданы, №67 ЖББМ, 8А - сынып оқушысы
  2. Таиров Руслан – Бостандық ауданы, №51 ЖББМ, 4 - сынып оқушысы
  3. Танатар Ерасыл –   Алатау ауданы, №149ЖББ, 11б - сынып оқушысы
  4. Абдилбекова Амина – Бостандық ауданы, №146 МЛ, 6-сынып оқушысы.
14-09-2020, 10:45 / Байқаулар- Конкурсы

Пікірлеу

  • Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

up