телефон
+7(727) 2-55-83-05
Алматы
Сейфуллин даңғылы, 597
E-mail
аlmaty.daryny@mail.ru
Jeke kabinet
«АЛМАТЫ ДАРЫНЫ»
» » » «Өнерпаз болсаң» байқауының қорытындысы

«Өнерпаз болсаң» байқауының қорытындысы


«Өнерпаз болсаң» байқауының қорытындысы
          «Алматы дарыны» дарынды балалар мен талантты жастарды анықтау және қолдау жөніндегі орталығы» 2020 жылы 10 мамыр мен 10 маусым аралығында Алматы қаласы жалпы орта білім беретін ұйымдарының оқушылары және колледж студенттеріне «Өнерпаз болсаң» атты байқауын өткізді. Байқауға 6-18 жас аралығындағы дарынды балалар мен талантты жастар қатысты.
          Байқау қашықтықта өткізілді, яғни қатысушылар өз өнерлерін бейнеге түсіріп, бейнеролик түрінде almaty.daryny@mail.ru электронды поштасына жіберді.
         Байқауға барлығы 416 оқушы қатысты. Оның ішінде сурет салу номинациясы бойынша 33 жұмыс.
1)1 орын – Ратан Аяла, №143 МЛ, Жетісу ауданы, 4 сынып
2)2 орын – Медетханова Еркежан, №200 Мг, Наурызбай ауданы, 5 сынып
3)2 орын – Лисогоров Александр, Жетісу ауданы, №118 МГ, 2 сынып
4)3 орын – Серікқызы Самина, №43 ЖББМ, Жетісу ауданы, 2 сынып
5)3 орын – Құрмағазы Ақбота, №200 МГ, Наурызбай ауданы, 9 сынып
6)3 орын – Алиярова Алина, №31 ЖББМ, Түрксіб ауданы, 8 сынып
7)3 орын – Қасқарбай Амина, №118 МГ, Жетісу ауданы, 6 сынып.
         Көркемсөз оқу сайысы бойынша 121 жұмыс.
1)1 орын – Бақытова Айым, Алатау ауданы, №114 ЖББМ, 2 сынып
2)1 орын – Жалгасбекова Айару, Алатау ауданы, №152 МГ, 5 сынып
3)1 орын – Шардарбек Бекзат, Алатау ауданы, №152 МГ, 5 сынып
4)1 орын – Баянай Айзере, Жетісу ауданы, №143 МЛ, 2 сынып
5)2 орын – Асқарұлы Омар, Жетісу ауданы, №143 МЛ, 9 сынып
6)2 орын – Шаңлақбаев Ердаулет, Медеу ауданы, №53 МГ, 11 сынып
7)2 орын – Андреева Регина, алатау ауданы, №91 ЖББМ, 7 сынып
8)3 орын – Таиржан Дамир, Жетісу ауданы, №101 МГ, 4 сынып
9)3 орын – Хайролла Серәлі, Әуезов ауданы, №133 ЖББМ, 6 сынып
10)3 орын – Пернебай Шаттық, Алатау ауданы, №26 ЖББМ, 2 сынып
11)3 орын – Абдіхалық Бағым, Жетісу ауданы, №43 ЖББМ, 9 сынып
12)3 орын – Мукатаев Мағжан, Алатау ауданы, №201 МГ, 7 сынып 
13)3 орын – Шараева Мейірім, алатау Ауданы №181 ЖББМ, 7 сынып
      Спорт секциясы бойынша 36 жұмыс.
1)1 орын – Жазықов Дидар, Алатау ауданы, №152 МГ, 5 сынып
2)2 орын – Кенжеханова Маржан, Алатау ауданы, 26 ЖББМ, 2 сынып
3)3 орын – Майлабай Есімхан, Алатау ауданы, №201 МГ, 3 сынып
4)3 орын – Нұрболат Шыңғыс, Жетісу ауданы, №143 ЖББМ, 2 сынып
    Би номинациясы бойынша 36 жұмыс.
1)1 орын – Байтерекова Айниса, Медеу ауданы, №159 Г, 2 сынып
2)1 орын – Жақсыбай Рабия, Жетісу ауданы, №137 ЖББМ, 3 сынып
3)2 орын – Райымбек Аяжан, Жетісу ауданы, №143 МЛ, 5 сынып
4)2 орын – Мейрамбек Тоғжан, Алатау ауданы, №26 ЖББМ, 3 сынып
5)2 орын – Сарқытбаева Томирис, Алатау ауданы, №114 ЖББМ, 6 сынып
6)2 орын – Өмірғали Кәусәр, Жетісу ауданы, №137 ЖББМ, 1 сынып
7)3 орын – Асланова Милана, Түрксіб ауданы, №85 ЖББМ, 5 сынып
8)3 орын – Қайратбекқызы Аяулым, Жетісу ауданы, №143 МЛ, 3 сынып
9)3 орын – Самаджиева Ясмина, Жетісу ауданы, №101 МГ, 9 сынып
10)3 орын – Кенжебек Сымбат, Бостандық ауданы, №138 Г, 1 сынып
    Қолөнер номинациясы бойынша 15 жұмыс.
1)1 орын – Тишков Артем, Алмалы ауданы, №90 МЛ, 10 сынып
2)2 орын – Жилкина Маргарита, Алатау ауданы, №91 ЖББМ,
3)2 орын – Цева Дария, Алатау ауданы, №91 ЖББМ
4)3 орын – Муратбек Азиза, Алатау ауданы, №14 ЖББМ, 1 сынып
5)3 орын – Абдуллаев Амир, Алатау ауданы, №114 ЖББМ, 1 сынып
Музыкалық аспаптар номинациясы бойынша 68 жұмыс.
1)1 орын – Нұрәділ Аяулым, Алатау ауданы, №178 Л (қобыз)
2)1 орын – Елубай Ақжол, Жетісу ауданы, №143 МЛ, 10 сынып (қобыз)
3)1 орын – Бауыржанұлы Досжан, Түрксіб ауданы, №31 ЖББМ, 8 сынып (күй)
4)1 орын – Әліпбек Дарын, Әуезов ауданы, №13 МГ, 3 сынып (күй)
5)1 орын – Киматдинов Руслан, Жетісу ауданы, №2 ЖББМ, 10 сынып (күй)
6)2 орын – Маратқызы Нұрзере, Медеу ауданы, №159 Г, 2 сынып (қобыз)
7)2 орын – Жамбыл Жұлдыз, Алатау ауданы, №185 ЖББМ, 9 сынып (саксофон)
8)2 орын – Мукашева Камиля, Бостандық ауданы, №21 МГ, 5 сынып (флейта)
9)2 орын – Дина Жұман, Түрксіб ауданы, №83 МГ, 8 сынып (фортепиано)
10)3 орын – Әтей Аяулым, Түрксіб ауданы, №83 МГ, 6 сынып, (фортепиано)
11)3 орын Рысқали Ақжан, Әуезов ауданы, №13 МГ,3 сынып (фортепиано)
12)3 орын – Сухоруков Герман, Алмалы ауданы, №46 Г (күй)
Вокал номинациясы бойынша 107 жұмыс.
1)1 орын – Қыбырбай Үміт, Алатау ауданы, №180 ЖББМ, 8 сынып
2)1 орын – Орынбасар Анель, Түрксіб ауданы, №59 МГ, 5 сынып
3)1 орын – Гук София, Медеу ауданы, №98 ЖББМ, 5 сынып
4)2 орын – Швидко Маргарита, Жетісу ауданы, №129 ЖББМ, 10 сынып
5)2 орын – Түргенбай Маржан, Алатау ауданы, №180 ЖББМ
6)2 орын – Құсман Айбек, Алатау ауданы, №149 ЖББМ, 8 сынып
7)3 орын – Нүсіпақын Әли, Алатау ауданы, №41 ЖББМ, 4 сынып
8)3 орын – Хамидов Бекдаулет, Бостандық ауданы, №145 ЖББМ, 3 сынып
9)3 орын – Мүсілім Әсел, Жетісу ауданы, №143 МЛ, 8 сынып
25-06-2020, 12:47 / Байқаулар- Конкурсы

Пікірлеу

  • Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив

up